Samsung Portable SSD T7 1000 GB, USB 3.2, Beige
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 100 mm |
| Brutokaal | 0.219 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125 mm |
| Brutolaius (mm) | 50 mm |
| Garantii | 36 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõvaketta suurus | N/A " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Liides | USB 3.2 |
| Maht (m3) | 0.000625 m |
| Netokaal | 0.145 kg |
| Paber/Papp | 64 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Portable SSD |
| Producer product name | T7 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.074 kg |
| Toote värv | Beige |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: samsung portable ssd t7 1000 gb, usb 32, beige, mu-pe1t0keu, samsung, valised salvestusseadmed







